Darmowa konsultacja Microsoft Teams

Umów się na bezpłatną rozmowę na temat integracji Microsoft Teams w Twojej firmie

Indywidualnie przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy i doradzimy, co i jak powinieneś zrobić, żeby podnieść efektywność!

Wiedza, inspiracja i konkretne pomysły wykorzystane w Żabce czy innych firmach to nie wszystko. Najcenniejsza jest umiejętność wdrażania poznanych rozwiązań dla rozwoju swojego biznesu. Pewnie zastanawiasz się, czy ta metoda na 100% sprawdzi się u Ciebie. Czy wdrożenie i integracja Microsoft Teams pomoże Twojej firmie zoptymalizować koszty, poprawić jakość pracy zespołowej i obsługi klienta.

Umów się na indywidualną rozmowę dotyczącą potrzeb i problemów Twojej firmy. Przeanalizujemy Twoją sytuację, poznamy Twoje wątpliwości i oczekiwania, a potem doradzimy, co powinieneś robić, żeby działać bardziej efektywnie.

W jakich sytuacjach warto umówić się na rozmowę?

Jeśli webinar Cię zainspirował, jednak nadal nie wiesz, jak wykorzystać tę wiedzę i rozwiązania w swojej firmie.

Jeśli zastanawiasz się jak usprawnić działanie infolinii i przejąć kontrolę nad jakością obsługi klienta.

Jeśli chcesz, aby zespół pracował lepiej i wydajniej, a przy tym, aby pracownicy byli zmotywowani i czuli się dobrze.

Jeśli w Twojej firmie jest kilka działów i zapewnienie sprawnej komunikacji między nimi jest dla Ciebie wyzwaniem.

Jeśli korzystasz z Microsoft Teams, ale właśnie dowiedziałeś się, że korzystasz jedynie z ułamka możliwości.

Jeśli chcesz, aby specjaliści doradzili Ci jak podnosić efektywność w Twojej firmie, wykorzystując konkretne rozwiązania.

Jeśli zastanawiasz się jak przygotować firmę na kolejne wyzwania i zagrożenia związane z pandemią.

Jeśli chcesz przetestować, czy integracja Microsoft Teams to rozwiązanie dla Twojej firmy.

Jeśli rozważasz integrację Microsoft Teams, jednak wciąż nie jesteś pewny, a praca zdalna zespołu nie jest do końca efektywna.

Wypełnij formularz zgłoszenia

Zapisz się na rozmowę do końca dnia, do północy 16.10.2020. Rozmowa jest bezpłatna. Mamy też bonus. Jeśli po spotkaniu zdecydujesz się na integrację Microsoft Teams, to otrzymujesz 15% zniżki na wdrożenie rozwiązania w Twojej firmie.

Masz pytania?

  • Kto będzie prowadził spotkania?

Podczas rozmowy na temat integracji spotkasz się  z jednym z naszych doświadczonych specjalistów. To osoby, które każdego dnia analizują potrzeby poszczególnych firm i na tej podstawie doradzają najlepsze rozwiązania. W kalendarzu możesz wybrać, z kim masz ochotę się spotkać.

 

  • Czy muszę kupować integrację Microsoft Teams, żeby wziąć udział w spotkaniu?

Nie musisz. Spotkanie jest w pełni darmowe i jest dla Ciebie. Organizujemy je po to, żeby doradzić Ci, co możesz zrobić w praktyce, żeby usprawnić pracę zdalną i podnieść efektywność. Jednak jeśli po spotkaniu zdecydujesz się na integrację, to otrzymasz bonus w postaci 15% zniżki na wdrożenie.

 

  • Czy mogę umówić się na spotkanie w innym terminie?

Spotkanie z Systell jest zawsze możliwe, wystarczy się z nami skontaktować. Jednak teraz dodatkowo otrzymujesz promocję 15%. Jeśli wybierzesz pasujący termin konsultacji i wypełnisz formularz zgłoszenia do 16.10.2020 i następnie podejmiesz decyzję o integracji, oszczędzasz więcej pieniędzy.

 

  • Chciałbym dowiedzieć się więcej o integracji w mojej firmie jednak teraz nie mam czasu. Co mogę zrobić?

Na początek sprawdź daty w naszym kalendarzu. Choć zapisy przyjmujemy przez dwa dni to proponujemy spotkania od 19.10.2020 do 9.11.2020 Jeśli nie masz czasu w tych terminach, to zadzwoń do nas 61 669  04 00 i umów się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zamień wiedzę i pomysły na konkretne rozwiązania, dzięki którym Twoja firma zacznie się szybciej rozwijać! Umów się na bezpłatną rozmowę i podnieś jakość oraz efektywność komunikacji i obsługi klienta!