Twoi klienci będą czuć się wyjątkowo!

KLIENT TRAKTOWANY INDYWIDUALNIE

Wiemy, że w Twojej branży niezwykle istotna jest najwyższa z możliwych jakość obsługi klienta. Dlatego przy każdym połączeniu się z Twoim call center klient zostanie odpowiednio zidentyfikowany. Następnie może zostać przekierowany do indywidualnego opiekuna, który będzie pełnić rolę osobistego concierge. Z naszym systemem możesz również wyodrębnić grupę klientów VIP, którzy dodzwonią się do Twojego contact center zawsze w pierwszej kolejności.

SYSTEM PRZYGOTOWANY DO OBSŁUGI WIELOJĘZYCZNEJ

Turystyka i travel management nieoderwalnie związane są z obsługą w wielu językach. Stąd z naszymi rozwiązaniami bez problemu zaprojektujesz wielojęzyczne zapowiedzi głosowe IVR, czy odpowiednio przekierujesz połączenia do konsultantów rozmawiających z określonym języku. Co więcej, możesz skonfigurować system tak, aby korzystał z numerów telefonicznych pochodzących z różnych światowych stref numeracyjnych. W efekcie czego Twoi klienci dzwoniąc z zagranicznych numerów telefonicznych będą łączyć się z Tobą dzwoniąc na tanie połączenia lokalne, a nie drogie, międzynarodowe.

WYKORZYSTASZ NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI SKRYPTERA

W ramach formularzy skryptera będziesz efektywnie zarządzać lotami samolotowymi dla klientów. Dopasujesz wszystkie starty, lądowania i przesiadki. Zaplanujesz dla klienta atrakcje pomiędzy lotami. Zarezerwujesz hotel lub wynajmiesz samochód. To wszystko i wiele więcej jesteś w stanie zaprojektować w naszym skrypterze.

OBSŁUGA TICKETOWA MAILI

Obsługa klienta turystycznego to nie tylko połączenia telefoniczne. To także bardzo częsta korespondencja mailowa. W Systell Contact Center wykorzystasz obsługę ticketową maili. Efektywnie zarządzisz kolejką FIFO tak, aby żadna wiadomość email nie pozostała bez odpowiedzi.

Zaawansowana obsługa połączeń przychodzących

Systell Contact Center zapewni Ci zestaw niezbędnych funkcji dzięki, którym
zwiększysz jakość obsługi klienta.

IDENTYFIKACJA KLIENTA
DEDYKOWANY OPIEKUN KLIENTA

 

POŁĄCZENIA OD KLIENTÓW VIP
ZAPOWIEDZI W RÓŻNYCH JĘZYKACH

 

AUTORESPONDERY
OBSŁUGA TICKETOWA

Pozwól sobie na lot w jakościowy kosmos!

Z Systell Contact Center osiągniesz kosmiczną jakość obsługi klienta turystycznego.

KAŻDY KLIENT ZOSTANIE OBSŁUŻONY

Specjalne mechanizmy priorytetów i kanałów obsługi sprawią, że każdy klient zostanie obsłużony w możliwie najszybszym czasie z zachowaniem najwyższych standardów.

NIESAMOWITE CUSTOMER EXPERIENCE

Dzięki kolejnym funkcjom klienci będą traktowani w sposób wyjątkowy. Trudno im będzie zapomnieć o niesamowitej jakości obsługi, jaką otrzymali.

LOJALNI AMBASADORZY MARKI

Efektem dwóch poprzednich punktów będzie zbudowanie licznego grona ambasadorów Twojej marki, którzy chętnie będą do Ciebie powracali, a także będą polecali firmę znajomym.

Zapraszamy na spotkanie już dziś

Odkryj wybrane funkcje Systell Contact Center i pamiętaj,
że mamy ich znacznie więcej.