Administrator systemów IT

Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności. Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie elastyczność i chcesz pracować ze specjalistami z pozytywnym podejściem do życia i świata, nie zwlekaj – aplikuj już dziś ! Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje pomysły!

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój naszej serwerów Linux/Unix (głównie Debian). Twoim zadaniem będzie zapewnienie im Bezpiecznego i niezakłóconego działania.
  • Projektowanie, budowanie i dbanie o sprawne działanie systemu monitoringu.
  • Wsparcie techniczne dla zespołów deweloperskich oraz ServiceDesk, pomożesz nam w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów
    automatyzacja zadań i procesów administracyjnych.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w administrowaniu systemami IT – warunek konieczny
  • Znasz zagadnienia sieciowe, potrafisz analizować co się w niej dzieje korzystając np. wireshark’a
  • Zwinnie pracujesz w którymś z języków skryptowych
  • Samodzielnie podejmujesz działania i nie boisz się realizacji całego tematu od A do Z
  • Jesteś otwarty na klienta i proaktywny w realizowaniu jego wyzwań i rozwiązywaniu problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w systemach automatyzacji takich jak np. Ansible
  • Wiedza o wirtualizacji VMware
  • Znajomość systemu do monitoringu Zabbix

Możliwości rozwoju:

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych
    w pandemii praca zdalna oraz model łączony.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji na stronie: https://bit.ly/3tW5bo9

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności