Administrator systemów VOICE

Praca Systell administrator systemów VOICE Poznań

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dostawcą rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu. Od 15 lat rozwijamy i wdrażamy systemy telefonii oraz Contact Center dla klientów w Polsce i na świecie. U nas połączysz swoją pasję z pracą! Dołącz do nas i rozwijaj się z nami! Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie brak sztywnych reguł i chcesz pracować ze specjalistami o pozytywnym podejściu do życia i świata to zapraszamy 🙂 Dołącz do nas, daj upust swoim pomysłom i przekonaj się, że zespół może sprawnie działać w luźnej atmosferze. Poznaj nas:

Nasze wymagania

  • Znajomość VoIP (w szczególności SIP)
  • Znajomość TCP/IP (routing, VPN, QoS, Jitter)
  • Znajomość narzędzi diagnostycznych (wireshark, tcpdump inne)
  • Znajomość systemów LINUX

Mile widziana

  • Znajomość WebRTC
  • Doświadczenie w pracy z Asterisk, FreeSwitch, FreePBX, 3CX
  • Znajomość narzędzi VoIP Monitor lub Homer
  • Znajomość rozwiązań SBC
  • Znajomość rozwiązań Voicebot, AI

Twoje główne zadania

  • Administracja platformą operatorską VoIP
  • Administracja systemami Asterisk
  • Kreowanie rozwiązań telekomunikacyjnych na potrzeby projektów
  • Wsparcie ServiceDesk w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów VoIP
  • Automatyzacja powtarzalnych czynności

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa relaksu w biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@systell.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności