Key Account Manager

Kim jesteśmy?

Z Systell połączysz swoją pasję z pracą. Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności. Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie elastyczność i chcesz pracować ze specjalistami z pozytywnym podejściem do życia i świata, nie zwlekaj – aplikuj już dziś ! Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje pomysły!

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów z nowymi i obecnymi klientami przedsiębiorstwa
  • Obsługa, utrzymanie i dbanie o relacje biznesowe klientów oraz wizerunek firmy
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowanie propozycji sprzedaży i prezentacji
  • Dbanie nad poprawnością oferty oraz doradztwo dla klientów

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w kontaktach biznesowych i sprzedaży (doświadczenie w sprzedaży produktów IT)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość pakietu MS-Office

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę w młodym i zgranym zespole
  • Umowę B2B- kontrakt z gwarantowaną podstawą i jasnym systemem premiowym
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód
  • Udział w kreowaniu strategii sprzedaży
  • Szkolenia, certyfikaty, wiedzę branżową

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji na stronie: https://bit.ly/3kp5epm

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu przesłania zamówionego e-booka oraz marketingu swoich usług. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności.