Zadzwoń do nasPN-PT 8:00-17:00

Młodszy Specjalista ds. Systemów Teleinformatycznych

2017-02-14

 Jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu. Od 2006 roku rozwijamy i wdrażamy systemy telefonii oraz Contact Center dla klientów w Polsce i zagranicą. W związku ze stale powiększającą się liczbą Partnerów obdarzających nas zaufaniem, poszukujemy do naszego Zespołu Technicznego specjalistów telekomunikacji i informatyki.

Z SysTell. połączysz swoją pasję z pracą. Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności. Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie elastyczność i chcesz pracować ze specjalistami z pozytywnym podejściem do życia i świata, nie zwlekaj – aplikuj już dziś ! Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje pomysły!

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: 2017/02/TECH

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:

  • Utrzymaniem w ciągłej sprawności systemów teleinformatycznych klientów (centrale, telefony)
  • Bieżącą obsługą zgłoszeń serwisowych
  • Optymalizacją prac serwisowych/utrzymaniowych w Dziale Technicznym
  • Tworzeniem i rozwojem dokumentacji technicznej
  • Testami urządzeń i systemów teleinformatycznych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Ostatni rok studiów kierunek Telekomunikacja, Informatyka lub Elektronika
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (IP, podstawy konfiguracji sieci)
  • prawo jazdy

    Mile widziane:

  • Znajomość technologii VoIP
  • Znajomość zagadnień teleinformatycznych (centrale telefoniczne, telefony IP, Softphone)
  • znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę z dokumentacją)
  • znajomość systemu operacyjnego Linux i Windows Serwer

    Oferujemy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • relaks w chillout room
  • dodatkowe wynagradzanie premiowe za zrealizowane cele
  • wyjazdy integracyjne, wyjścia firmowe i wspólne aktywności
  • indywidualną ścieżkę rozwoju (własne projekty, pomysły)
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)

Zachęcamy do przesłania CV na adres: praca@systell.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”