Product Owner

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dostawcą rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu. Od 17 lat rozwijamy i wdrażamy systemy telefonii oraz Contact Center dla klientów w Polsce i na świecie. U nas połączysz swoją pasję z pracą! Dołącz do nas i rozwijaj się z nami!

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie wizji produktu oraz dbałość o jej utrzymywanie
  • Zbieranie potrzeb rozwoju produktu od zespołów Handlowy, Wsparcie, Wdrożenia, Testy
  • Utrzymywanie roadmapy produktu
  • Utrzymanie backlogu produktu dla zespołu developerskiego
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych dla zespołu developerskiego
  • Współpraca z zespołem UX/UI przy opracowywaniu funkcji
  • Współpraca z zespołem technicznym przy opracowaniu funkcji
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym przy opracowywaniu nowych funkcji
  • Planowanie z zespołem DEV backlog wersji produktu oraz terminów wydania wersji
  • Współprace z zespołem testów w testach biznesowych funkcjonalności

Nasze wymagania:

  • Wiedza funkcjonalna systemów klasy Contact Center, CRM, ERP, Ticketing Systems
  • Wiedza o procesie wytwarzania oprogramowania w modelu zwinnym
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Znajomość języka angielskiego – swobodne czytanie tekstów (co najmniej B2)
  • Umiejętność tworzenia przejrzystych i prostych scenariuszy użycia (user stories)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie przełożonego
  • Rozwój i szkolenia wewnątrz firmy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych ( karta Multisport, Ubezpieczenie na życie )
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji na stronie: https://bit.ly/3kp5epm

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności