Project Manager

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi systemu informatycznego do obsługi klienta oraz projektami wewnętrznymi na potrzeby rozwoju organizacji
  • Wsparcie procesu analizy wymagań
  • Komunikacja z klientem
  • Koordynacja działań wewnątrz firmy i dbanie o przepływ informacji
  • Zarządzanie czasem i budżetem w projekcie

Nasze wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w IT i roczne doświadczenie w koordynowaniu projektów lub wdrażaniu systemów IT
  • Umiejętność planowania pracy i zarządzania czasem
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • doświadczenie w systemach klasy CRM lub Customer Service
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (B1)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie związane z poziomem Twoich kompetencji
  • umowa dostosowana do Twoich preferencji (umowa o pracę/samozatrudnienie, praca tylko w dni robocze )
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • wyjścia firmowe i wspólne aktywności
  • pracę w stabilnej średniej wielkości firmie, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych
  • wdrażanie nowoczesnego oprogramowana stworzonego w oparciu o technologie HTML5 i React
  • praca w centrum Poznaniu z niewielką liczbą wyjazdów (1-2 w miesiącu)
  • elastyczne godziny pracy/praca zdalna
  • dostęp do auta firmowego
  • karta multisport

Benefity:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji na stronie: https://bit.ly/3Atebnp

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności