Junior Service Desk Consultant

Rekrutacja Service Desk Junior

Kim jesteśmy?

Z Systell połączysz swoją pasję z pracą. Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności. Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie elastyczność i chcesz pracować ze specjalistami z pozytywnym podejściem do życia i świata, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje pomysły!

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie (drogą telefoniczną), rejestrowanie oraz realizowanie zgłoszeń serwisowych IT w systemie ticketowym oraz doradztwo techniczne
  • analiza, rozwiązywanie incydentów
  • instalacja i konfiguracja aplikacji
  • udział w procesie tworzenia, uruchamiania i dokumentowania nowych usług
  • budowanie bazy wiedzy (instrukcje/FAQ wewn./zewn.)
  • współudział w kreowaniu nowych pomysłów usprawniających/automatyzujących realizację wniosków klientów/obsługę klienta
  • monitoring i utrzymanie ciągłości działania naszych systemów

Tego oczekujemy:

  • min. półroczne doświadczenie w pracy w IT
  • podstawowa znajomość pracy/użytkowania systemów Linux/Unix, MS Windows 10 oraz znajomość zagadnień sieciowych (protokoły TCP/IP, WAN/LAN, routing/switching, VPN)
  • umiejętności interpersonalne – Wysoka kultura wypowiedzi, komunikacja, cierpliwość, kreatywność, otwartość, empatia
  • po 4 miesięcznym okresie wdrożenia, możliwość uczestniczenia w 24h dyżurach (dodatkowo płatne)
  • mile widziana podstawowa znajomość SQL
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w działach technicznych

To oferujemy:

  • jasne zasady współpracy: zaproponujemy Ci umowę zlecenie (jeśli studiujesz) oraz umowę B2B (jeśli nie studiujesz)
  • przygotujemy Cię do obowiązków w ciągu 4 miesięcznego wdrożenia, poznasz nasze produkty, przekażemy Ci naszą wiedzę i umiejętności (głównie w zakresie sieci/systemów operacyjnych/baz danych)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu Twoich kompetencji
  • szkolenia umożliwiające rozwój i podwyższenie Twoich kwalifikacji
  • w przerwie na kawę i posiłek odpoczynek na PlayStation
  • integracje i wspólne aktywności w firmie
  • pracę w stabilnej organizacji, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych
  • dostęp do auta firmowego
  • biuro w centrum Poznania, nieliczne wyjazdy służbowe (1-2 w kwartale)
  • elastyczne godziny współpracy oraz możliwość współpracy zdalnej
  • wdrażanie nowoczesnego oprogramowana stworzonego na podstawie technologii HTML5 i React
  • karta multisport, LuxMed

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji na stronie: https://bit.ly/3MegMa3
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu przesłania zamówionego e-booka oraz marketingu swoich usług. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności.