Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT

 Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie elastyczność i chcesz pracować ze specjalistami z pozytywnym podejściem do życia i świata, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków:

  • Konfiguracja produktu według potrzeb klientów
  • Praca z harmonogramem i zakresem
  • Analiza wymagań
  • Komunikacja z klientem
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

Nasze wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w IT
  • znajomość języka SQL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (B1)
  • umiejętność planowania pracy i zarządzania czasem
  • podstawowa znajomość baz danych
  • komunikatywność i otwartość

Mile widziane:

  • znajomość T-SQL
  • znajomość systemów klasy CRM i Customer Service
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, w dobrej atmosferze, bez reguł i zasad korporacyjnych
  • w pandemii praca zdalna oraz model łączony
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • praca w centrum Poznania z niewielką liczbą wyjazdów (3-4 w roku)

Benefity:

Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności