Raporty

raporty -slownik-pojec-systell
 

To dzięki nim można przeanalizować wyniki działań, które mogą stanowić sygnał do wprowadzenia zmian w jakimś obszarze organizacji. Jak wykorzystać ten mechanizm w codziennej pracy contact center?

Dobrym przykładem będzie śledzenie satysfakcji klienta. Zintegrowanie ankiety dot. jego zadowolenia z kanałami komunikacji, jakimi się z nami kontaktuje, jest efektywnym i dobrym sposobem na ciągłe kontrolowanie jakości naszych usług. W konsekwencji otrzymamy jasną informację, gdzie potrzebujemy usprawnień. Co więcej możemy zbierać pomysły na polepszenie obsługi bezpośrednio od samych klientów. Łatwe generowanie raportów z systemu sprawia, że zwiększa się satysfakcja klienta, który czuje się wysłuchany przez firmę. To rozwiązanie stanowi obopólną korzyść.

W Systell, najważniejsze jest dla nas, indywidualne podejście do klienta. Nawiązując do raportów, to jeden z naszych wyróżników wśród firm z oprogramowaniem contact center. Zdajemy sobie sprawę, że każda organizacja działa na innych zasadach, dlatego potrzebuje innych danych, do usprawnienia procesów wewnętrznych. Bazując na własnych potrzebach, rozszerzyliśmy ofertę o dedykowane raporty. Dedykowane, ponieważ tworzone na polecenie naszych klientów. Oto przykłady, niektórych z raportów:

Przykładowe raporty od Systell:

 • Raportowanie per numer wewnętrzny
 • Lista nieobsłużonych klientów
 • Wskaźnik dostępności infolinii
 • Szczegółowe statystyki kolejek w przedziale na dni i miesiące
 • Procent połączeń odebranych
 • Lista agentów zalogowanych do danej kolejki lub kolejek
 • Call tracking – śledzenie ścieżki połączeń
 • Sumaryczny czas rozmów przychodzących i wychodzących
 • Średni czas rozmów przychodzących i wychodzących

Masz pytania? Skontaktuj się

Powiązane artykuły

5 zalet dedykowanych raportów dla menedżera Contact CenterZapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

   Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu przesłania zamówionego e-booka oraz marketingu swoich usług. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności.