Przejdź do treści
Kontakt

OPROGRAMOWANIE DLA TRANSPORTU I LOGISTYKI

Z Systell Contact Center wyprzedzisz konkurencję!

Zadbaj o bezproblemową komunikację, by skuteczniej zarządzać flotą i dostawami.

contact center w branży transportowej

Wykorzystuj oprogramowanie dla transportu
i logistyki

Dzięki Systell Contact Center zautomatyzujesz proces zamówień, zapewnisz szybką identyfikację klienta i jego historii i spójny system komunikacji to klucz do Twojego sukcesu

nowoczesne contact center

Zarządzaj logistyką na najwyższym poziomie

W świecie logistyki i transportu liczy się czas i dokładność. Od tego, jak sprawnie zarządzasz komunikacją i informacją, zależy Twój sukces. Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu osiągniesz swój cel!

Z oprogramowaniem Systell Contact Center, Twoja firma spedycyjna zyska możliwość błyskawicznej wymiany informacji między klientami, kierowcami, a zespołem operacyjnym poprzez różnorodne kanały komunikacji – od telefonów, przez e-maile, SMS-y, aż po czaty internetowe.

Wszystkie dane w jednym miejscu

Książka telefoniczna, lista kontaktów i identyfikacja dzwoniących, archiwalne nagrania rozmów, historia zamówień, identyfikowanie klientów w systemach CRM… To tylko wybrane dane, które dzięki naszym systemom telefonicznym dostosowanym do branży TSL, zostaną zintegrowane i dostarczone pracownikom w jednym miejscu, bez konieczności długiego szukania odpowiednich informacji.

logistyka jedna centrala dla całej firmy dzięki contact center

Oszczędzaj na infrastrukturze i kosztach połączeń

Firmy z branży TSL często posiadają kilka lub nawet kilkanaście oddziałów. Jeszcze niedawno rzeczywistość związana z telefonią firmową obligowała takie przedsiębiorstwa do zakupu wielu central telefonicznych – po jednej, do każdego z oddziałów.

Rozwiązania oferowane przez Systell wychodzą naprzeciw takiemu stanu rzeczy. Dzięki nam oszczędzisz mnóstwo pieniędzy i zasobów, inwestując wyłącznie w jedną centralę, funkcjonującą globalnie dla całej firmy. Praktycznie do zera ograniczysz również koszty połączeń wewnętrznych, pomiędzy poszczególnymi oddziałami

Usprawniaj pracę spedytorów i administratorów

Wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologicznych, które oferuje Systell sprawia, że codzienna praca spedytorów będzie dla nich czystą przyjemnością. Fizyczny telefon stojący na biurku często przeszkadza w operacjach na komputerze, koniecznych do wykonania podczas rozmów telefonicznych. Dostarczane przez nas systemy przenoszą „telefon” do komputera i pozwalają swobodnie wykonywać pozostałe obowiązki.

Zoptymalizowana zostanie również praca administratorów. Zarządzanie wieloma użytkownikami, niejednokrotnie pracującymi w systemie wielozmianowym, często wymaga nie lada zachodu. Lecz nie z rozwiązaniami oferowanymi przez Systell.

lepsza praca spedytorów i administratorów dzięki contact center

Funkcje istotne w branży transportowej

Identyfikacja klienta
Centrala IVR
CRM
Raporty
Autorespondery
Transfer połączeń między działami
Zarządzaj systemem telefonicznym bez zewnętrznego wsparcia dzięki contact center

Zarządzaj systemem telefonicznym bez zewnętrznego wsparcia

Nasze systemy telefoniczne dla transportu i logistyki sprawdzą się w każdej firmie, bez względu na wielkość i kompetencje wewnętrznych działów IT. Proste zarządzanie całością procesów telefonicznych, samodzielne sterowanie centralą, intuicyjne dodawanie i konfiguracja użytkowników i urządzeń końcowych – to cechy naszych rozwiązań, które pokażemy i nauczymy obsługiwać podczas naszych szkoleń.

Integruj telefonię z innymi systemami

Systemy telefonii firmowej generują wiele istotnych danych. Czy zdajesz sobie sprawę jak długo klienci czekają na podjęcie rozmowy? A może chciałbyś wiedzieć, w które dni i godziny, Twoi pracownicy statystycznie wykonują najwięcej rozmów? Nasze rozwiązania centralowe dostarczą Ci wszystkich niezbędnych danych. Pozwolą je także zintegrować z wewnętrznymi systemami raportowymi, czy też systemami CRM. Wszystko po to, abyś mógł jak najbardziej skupić się na rozwijaniu wysokiej jakości obsługi klientów.

contact center w transporcie i logistyce
Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

    * Pole jest wymagane
    Pn-pt 8:00 – 16:00
    Systell Sp. z o.o. sp.k.
    ul. Wielka 18/10
    61-775 Poznań