System ticketowy

SYSTEM TICKETOWY

System ticketowy to oprogramowanie, które zbiera wszystkie zgłoszenia klientów z dowolnego kanału kontaktu: infolinii, chatu, SMS, formularzy kontaktowych, aplikacji Messenger oraz live chatu. Każda interakcja z klientem powoduje automatyczne założenie tzw. ticketu (sprawy, zdarzenia).

 

To system trackowania zadań, dzięki któremu żadne zgłoszenie nie zostanie bez odpowiedzi. Po wdrożeniu, firma zyskuje dostęp do historii rozmów i dokumentacji konkretnego problemu klienta. Dodatkową zaletą jest szybkie sprawdzenie aktualnego statusu, nazwa przypisanej osoby tzw. opiekuna sprawy i pozostałych informacji, powiązanych z jego realizacją.

SPRZEDAŻ

OBSŁUGA KLIENTA

DZIAŁ WSPARCIA

REKLAMACJE

WINDYKACJA

LEADOWANIE

NAJLEPIEJ ROZBUDOWANY SYSTEM TICKETOWY NA RYNKU

Poczuj przyjemność pracy na intuicyjnym systemie, podporządkowanym Twoim zasadom. Dostosuj wygląd pulpitu konsultanta oraz managera, wybierz statusy do oznaczania ticketów, określ czas odebrania i rozwiązania sprawy (SLA), a my dostarczymy Tobie wszystko w jednym, niepowtarzalnym systemie ticketowym z rozwiązaniem omnichannel.

ZYSKUJ Z SYSTEMEM TICKETOWYM

 • 100% OBSŁUŻONYCH SPRAW

   

  Z systemem ticketowym żadna
  sprawa nie zostanie pominięta. W ten sposób nie stracisz leadów ani obecnych klientów. Koniec z kilkakrotnym zgłaszaniem tej samej sprawy.

 • CUSTOMER EXPERIENCE

   

  System ticketowy w momencie odebrania sprawy, wyświetla dotychczasową komunikację oraz przypisuje do niej opiekuna klienta, który będzie odpowiedzialny za jej rozwiązanie.

 • OMNICHANNEL

   

  Niezależnie od formy kontaktu i ilości wysłanych wiadomości z różnych źródeł, tickety nie powielają się i zostają automatycznie przyporządkowane do wybranej sprawy.

 • NOWA FUNKCJA

   

  Od teraz, ścieżka ticketu nie kończy
  się na konsultancie. W razie potrzeby może on zakończyć ticket, który zostanie przekazany do weryfikacji
  np. do działu back office.

 • SWOBODA OZNACZEŃ

   

  Ograniczony wybór statusów, zdecydowanie utrudnia pracę.
  Dlatego nasz system ma o wiele więcej opcji, ponad podstawowe
  „przyjęty, w trakcie i zakończony”.

 • OBSERWACJA POSTĘPÓW

   

  Z pewnością nie raz, zastanawiałeś się
  na jakim etapie jest Twoja reklamacja czy zakup. Zadbaj o klientów i uruchom automatyczne powiadomienia
  o zmianie statusu sprawy.

SIŁA REGUŁ SYSTEMU TICKETOWEGO

WIEDZA O KLIENCIE

 

Dzięki dostępowi do historii kontaktu (spraw), system automatycznie rozpozna powracającego klienta. Nasz system ticketowy jest oparty na contact center dlatego oprócz zbierania informacji, posiada również całą historię klienta: transakcje, reklamacje, zwroty, zapytania.

SERVICE LEVEL AGREEMENT

 

W zależności priorytetu zgłoszenia, system daje kontrolę nad terminami zakończenia ticketu, tzw. Service LeveL Agreement. Monitoruj czas odpowiedzi na problem klienta. Decyduj po ilu minutach agent ma przejąć sprawę. Gdy czas upłynie, system przekaże go dalej zgodnie z algorytmem.

PROCESOWOŚĆ

 

System ticketowy umożliwia zaprojektowanie procesu obsługi klienta w twojej firmie na każdym etapie kontaktu, poprzez określenie odpowiednich reguł, również automatycznych. Każdy ticket będzie sprawnie obsłużony i zawsze pod kontrolą. Pomogliśmy już wielu firmom, zaplanować workflow, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie.

WYBRANE FUNKCJE SYSTEMU TICKETOWEGO

Nasz system ticketowy cechuje wyjątkowa elastyczność. Szeroki wybór opcji, znajdziesz m.in. w tworzeniu pól customowych, oznaczeniach ticketów i porządkowaniu ich pod kątem kategorii, przypisanego konsultanta, numerze sprawy czy kliencie. W podglądzie sprawy, inni konsultanci mogą podejrzeć na jakim etapie w danym momencie jest sprawa oraz kto nią nadzoruje. Dlatego mamy do zaoferowania tak wiele funkcji.

 

 

Brakuje Tobie funkcji niezbędnej dla lepszej wygody Twojej pracy? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Chętnie poszerzymy swoją ofertę.

Ustalanie kategorii ticketów

Przekazywanie ticketów

Zamrażanie ticketów

Automatyczne odpowiedzi

Podgląd przypomnień w ticketach

Nagrywanie połączeń

Wykonanie połączenia do klienta

Pole notatki

Lista spraw nieobsłużonych

Aplikacja mobilna

Ustawienia autorespondera

Ustalanie priorytetów ticketów

Monitoring wydajności pracy agentów

Zarządzanie statusem ticketów

Kategoryzacja ticketów

Routing ticketów

Alerty i powiadomienia

Praca na skryptach

Gotowe szablony odpowiedzi

Konsultacja z innym agentem

Odpowiedzi bezpośrednio z ticketu

Odpowiedzi poprzez SMS i e-mail

Poznaj przewagi systemu ticketowego opartego na oprogramowaniu Contact Center.

Zrozum potrzeby klientów i zapewnij im efektywną obsługę

dzięki wdrożeniu systemu ticketowego.