Przejdź do treści
Kontakt

JAK MONITOROWAĆ POSTĘPY W CODZIENNEJ PRACY ZESPOŁU?

Chcesz wiedzieć, jak pracują konsultanci w Twoim zespole?

Wykorzystaj wszechstronne narzędzia do monitorowania pracy konsultantów i sprawdzone procesy workflow!

Jak monitorować postępy w codziennej pracy zespołu?
implementing call centre

Wyzwanie

Chaos organizacyjny i niepewność wyników pracy

Działy obsługi klienta w firmach mierzą się z wyzwaniami w monitorowaniu wydajności swoich pracowników. Kluczowe jest tutaj efektywne raportowanie, które uwzględnia ilość połączeń, czas rozmów, oraz dane o konsultantach i klientach w kolejce.

Analiza ścieżki klienta i danych pozwala na identyfikację obszarów do poprawy, lepszą ewaluację pracowników i optymalizację procesów.

Rozwiązanie

Weryfikuj dane, zwiększaj wydajność zespołu

Rozwiązaniem dla firm prowadzących na co dzień obsługę klienta jest wdrożenie systemu contact center. Pozwoli on monitorować pracę zespołu, a także korzystać z bogatego raportowania i gotowych procesów usprawniających przepływ pracy.

raportowanie contact center

Jakie korzyści firmy czerpią z monitoringu i raportowania pracy?

Poznaj najczęściej powtarzające się pytania i odpowiedzi

 • Czy monitorowanie pracy jest legalne?

  Tak, monitorowanie pracy przez pracodawców jest legalne, ale musi być przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Istnieją pewne kluczowe aspekty, które należy wziąć pod uwagę: zgodność z prawem, transparentność, ograniczenie do celów służbowych, proporcjonalność, zgoda pracowników, przestrzeganie zasad ochrony danych.

 • Jakie KPI warto mierzyć za pomocą systemu contact center?

  Oto kilka przykładowych KPI, które są często stosowane:
  Średni Czas Odpowiedzi (Average Speed of Answer, ASA), Wskaźnik Rozwiązania za Pierwszym Kontaktem (First Call Resolution, FCR), Współczynnik Utraconych Połączeń (Abandon Rate), Średni Czas Obsługi (Average Handle Time, AHT), Poziom Zadowolenia Klienta (Customer Satisfaction, CSAT), Net Promoter Score (NPS) i wiele innych.

 • Czy można samodzielnie ustalić zakres monitirowoania pracy?

  Tak, w systemie contact center pracodawcy mogą samodzielnie ustalać zakres monitorowania pracy zarówno w zakresie użytych funkcjonalności systemu, jak i dostępu do określonych danych wyznaczonych grup użytkowników. Oczywiście, określanie zakresu monitoringu i raportowania należy wykonać z zachowaniem pewnych zasad i przestrzegając odpowiednich przepisów prawnych.

Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

  * Pole jest wymagane
  Pn-pt 8:00 – 16:00
  Systell Sp. z o.o. sp.k.
  ul. Wielka 18/10
  61-775 Poznań