Przejdź do treści
Kontakt

Branże

Poznaj branże, w których wspieramy naszych klientów

Szerokie doświadczenie we współpracy z firmami o różnych specjalizacjach, pozwala nam zaproponować rozwiązania dedykowane dla Twojej branży.

Automotive

System Contact Center BDC do obsługi klienta salonu samochodowego. Branżowe funkcje oprogramowania, szerokie integracje z systemami branżowymi, efektywna komunikacja wewnętrzna.

E-commerce

System contact center dopasowany do potrzeb sklepów internetowych. Komunikacja omnichannel, uporządkowana obsługa zamówień, zarządzanie opiniami, ratowanie porzuconych koszyków.

Finanse

Oprogramowanie do masowej obsługi klientów i optymalizacji kosztów komunikacji w branży finansowej. Dopasowane do potrzeb firm pożyczkowych, windykacyjnych, konsultingowych.

Fotowoltaika

Skuteczny system do pozyskiwania i obsługi klientów. Pozwala importować, eksportować kontakty oraz usuwać zdublowane rekordy z nabytych baz. Zapewnia bezproblemowy kontakt z pracownikami w terenie.

Medycyna

System do profesjonalnej obsługi pacjenta dla placówek medycznych. Umawianie wizyt, przypomnienia o wizytach, zamawianie transportu medycznego, sprzedaż pakietów medycznych.

Sprzedaż bezpośrednia

Oprogramowanie do wielokanałowej sprzedaży i obsługi klienta. Historia kontaktów z klientem, efektywne zarządzanie kampaniami outbound i inbound, obsługa posprzedażowa i serwis.

Transport

System komunikacji dla transportu i logistyki. Automatyzacja procesu zamówień, identyfikacja klienta i znajomość jego historii, spójny system komunikacji w wielu lokalizacjach.

Turystyka

Program do obsługi klientów w branży turystycznej. Wielokanałowa komunikacja, system rezerwacji, zapowiedzi w wielu językach, dedykowany opiekun klienta i wiele innych.

Wynajem maszyn i urządzeń

Program do obsługi klienta w wypożyczalni maszyn i urządzeń. Pozwala uszczelnić komunikację, pozyskiwać klientów i zwiększać liczbę zawartych umów.

Kancelarie prawne

Program do obsługi klienta w kancelarii prawnej. Usprawnia komunikację z klientem i przyspiesza proces inicjacji oraz prowadzenia spraw.

Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

    * Pole jest wymagane
    Pn-pt 8:00 – 16:00
    Systell Sp. z o.o. sp.k.
    ul. Wielka 18/10
    61-775 Poznań