Przejdź do treści
Kontakt

POZNAJ SYSTELL

Ułatwiamy komunikację w biznesie

Jesteśmy polską firmą, która od blisko 20 lat dostarcza użyteczne rozwiązania do obsługi klienta i komunikacji wewnątrz organizacji.

Za naszymi systemami kryją się godziny projektowania, żywe dyskusje, testowanie funkcji i ostatecznie nowoczesny system oparty o technologię komunikacyjną. Wyznaczamy lepszą jakość obsługi klienta, dzięki czemu sprawniej osiągasz swoje cele biznesowe.

Stworzymy dla Ciebie system contact center, system ticketowy, wirtualną centralę telefoniczną lub dedykowane narzędzie do automatyzacji obsługi Klienta wsparte pełną historią kontaktu.

Nasza misja

Od ponad dwóch dekad, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy innowacyjny system do obsługi klienta, który umożliwia efektywne i płynne prowadzenie biznesu naszym klientom.
Nasza misja polega na dostarczaniu innowacyjnych i użytecznych rozwiązań technologicznych w obszarze obsługi klienta dla jak najszerszej grupy przedsiębiorstw działających na terenie Polski i zagranicą.
Z dumą przyczyniamy się do sukcesu naszych klientów i nieustannie aspirujemy do ulepszania naszego oprogramowania, aby sprostać nawet najbardziej aktualnym trendom w świecie biznesu.

Jak powstał Systell?

Historia Systell zaczęła się w 2004 r., od wspólnego pomysłu i dobrej współpracy. Będąc jeszcze na studiach, stworzyliśmy swój pierwszy produkt – oprogramowanie Smartfone CTI, które wspierało sprzedaż w przedsiębiorstwach. Zintegrowaliśmy system komputerowy z telefonami, tak że firma miała w jednym miejscu informacje na temat swoich klientów.

Czy to wystarczyło, aby zdobyć pierwsze projekty? Okazuje się, że tak! Rozwiązanie było tak dobre, że zainteresował się nim sam Panasonic. Od tego momentu w Systell, pracujemy nad skutecznymi rozwiązaniami dla klientów i z roku na rok rozwijamy się.


Grzegorz Grabski
Co – Founder & CEO

Marcin Grabowski
Co – Founder & CTO
2004
2006
2008
2012
2013
2013
2015
2016
2018
2019
2020
2022
2024
Powstaje Systell

Dostarczamy oprogramowanie CTI dla central Panasonic

Nowy produkt

Rozpoczynamy prace nad Systemem dla Call Center

Start systemu

Nasze pierwsze uruchomienie
systemu Call Center

Wirtualne call center

Uruchamiamy usługę Wirtualnego Systemu Call Center

Nowe wdrożenia

Wdrażamy średnio 1 firmę na tydzień

Gotelecom Sp. Z o.o.

Powstaje wirtualny operator Gotelecom Sp. z o.o.
dostarczający usługi telekomunikacyjne
dla naszych Klientów

Manitu

Narodziny Ducha Manitu,
jako bytu marketingowego zbliżającego
komunikację o produkcie do Klienta.

Partnerstwo

Systell pierwszym i jedynym Platinum Partnerem 3CX w Polsce

Premiera

Premiera Systell Contact Center Next

Partnerstwo

Systell pierwszym i jedynym Titanium Partner 3CX w Polsce

Współpraca

Systell trzeci rok z rzędu jedynym Titanium Partner 3CX w Polsce

Premiera

Premiera aplikacji Systell Contact Center dostępnej w modelu ClickToBuy

Jubileusz

Świętujemy! Jesteśmy już 20 lat na rynku!

Naszą dewizą jest partnerstwo

Za wysoką jakością produktów marki Systell stoi doświadczony zespół ekspertów oraz silni, wieloletni partnerzy technologiczni: 3CX, Netia, Sprint oraz T-Mobile. Dzięki połączeniu niezawodnej infrastruktury, automatyzacji i naszego zaangażowania w zaspokajanie realnych potrzeb klientów powstają zaawansowane systemy komunikacji odpowiadające na najbardziej złożone wymagania biznesowe.

W kontakcie z klientem przede wszystkich słuchamy, by poznać jego preferencje i oczekiwania, a w konsekwencji zaoferować najodpowiedniejsze rozwiązanie. Ciągle poszukujemy sposobów na to, aby robienie biznesu z nami było jeszcze łatwiejsze i przynosiło oczekiwane rezultaty.

Partnerzy

Gdzie nas znajdziesz?

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w systemie Systell Contact Center lub interesuje Cię życie naszej firmy od kuchni.

Jeśli chcesz wiedzieć o ważnych dla nas wydarzeniach lub poznać sukcesy naszych klientów, partnerów i naszego zespołu.

Jeśli chcesz poznać działanie oprogramowania dostarczanego przez Systell, posłuchać naszych ekspertów oraz zaproszonych gości działających w branży.

Dołącz do naszego zespołu

Ludzie to nasza największa wartość. Odpowiedni specjaliści na odpowiednim miejscu to fundament naszego sukcesu. Jesteśmy zorientowani na człowieka, a w procesie rekrutacji ważne są dla nas Twoje oczekiwania, motywacja, mocne strony oraz obszary do rozwoju. Budujemy długotrwałe relacje, a nasi Klienci mogą na nas polegać, ponieważ rozumiemy ich biznes, wspieramy i pomagamy osiągnąć przewagę konkurencyjną.

Wychodzimy z założenia, że nie tylko my wybieramy Kandydata, ale także Ty nas.

Jeśli te wartości są zbieżne z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami, aplikuj!

Oferty pracy
Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

    * Pole jest wymagane
    Pn-pt 8:00 – 16:00
    Systell Sp. z o.o. sp.k.
    ul. Wielka 18/10
    61-775 Poznań