Wirtualna centrala telefoniczna | SYSTELL
21957
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21957,cookies-not-set,extensive-vc-1.7.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,evc-predefined-style

Czym jest Wirtualna Centrala Telefoniczna?

Centrala VoIP czyli wirtualna centralka telefoniczna to zintegrowana platforma do obsługi połączeń przychodzących i wychodzących, poczty głosowej, faksu, chatu, e-mail a także system do tele i wideokonferencji.

 

To wirtualny system telefoniczny umieszczony w chmurze. Dzięki swojej elastyczności może w sposób swobodny zastąpić dotychczasową strukturę wewnętrznej sieci istniejącej/starej centrali PBX, przenosząc wszystkie połączenia za (pomocą technologii Voip) do Internetu. Dając w ten sposób całkowitą dowolność miejsca i czasu pracy.

 

Zapomnij o drogich i ograniczonych w swoich możliwościach centralach PBX, połączonych kilometrami kabli.
Czas na obsługę klienta w dowolnym miejscu i czasie!
.

graficzny-edytor-skryptow

kifkewjk

kekefkefk

pkfkerkkkoef

graficzny-edytor-skryptow

kifkewjk

kekefkefk

pkfkerkkkoef

graficzny-edytor-skryptow

kifkewjk

kekefkefk

pkfkerkkkoef

graficzny-edytor-skryptow

kifkewjk

kekefkefk

pkfkerkkkoef

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną centralę telefoniczną z Systell?

MOBILNOŚĆ I NOWOCZESNE APLIKACJE

Oprócz telefonu biurkowego IP, możesz korzystać z nowoczesnego softphonu dla systemów Windows i Mac oraz aplikacji mobilnych dla Android i iOS. Zarządzanie kontaktami jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne. W naszej centrali telefonicznej na jeden numer wewnętrzny może być zalogowanych wiele urządzeń
dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy telefoniczne na dowolnym urządzeniu z możliwością przełączania się.

BEZPIECZEŃSTWO I UTRZYMANIE

Gwarantujemy najwyższą dostępność systemu telefonicznego w wygodnych do wyboru czterech poziomach SLA. Monitorujemy systemy 24h na dobę. Nasze serwery umieszczone są w dwóch oddzielonych geograficznie najbezpieczniejszych data center Polsce. Cały system jest wirtualizowany i duplikowany, posiada awaryjne zasilanie i rozbudowany system backupów. Dostęp do usługi jest zabezpieczony a całość transmisji szyfrowana.

PIONIERSKIE INTEGRACJE

Wirtualna Centrala PBX daje nieograniczone możliwości integracji z innymi systemami funkcjonującymi w Twojej firmie. Korzystaj z  Microsoft Outlook, SugarCRM, ​Salesforce, Sage CRM, Microsoft Dynamics, Office 365 oraz Google Contacts, Zendesk, Freshdesk czy systemów CRM i ERP jeszcze efektywniej niż dotąd! Dzięki integracji połączenia przychodzące są automatycznie łączone z rekordem klienta, który pojawia się na ekranie, a wszystkie połączenia są rejestrowane w pakiecie CRM.

Poznaj najważniejsze funkcje wirtualnej centrali telefonicznej

OBSŁUGA POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH I WYCHODZĄCYCH

Kolejkowanie rozmów, ustawianie priorytetów na telefonach , skillbaserouting kierowanie połączeń do osób o najwyższych kompetencjach w firmie. Odpowiednia prezentacja numeru przy połączeniach wychodzących, możliwość prezentacji wybranych numerem również komórkowym, informowanie klientów o pozycji w kolejce.

INDYWIDUALNE SYSTEMY ZAPOWIEDZI IVR

Wirtualna centralka Voip umożliwia tworzenie scenariuszy kontaktu z klientem, w sposób łatwy i całkowicie elastyczny. Wdrażamy zaawansowane zapowiedzi głosowe z opcją interakcji do innych oprogramowań na przykład do bazy danych. Korzystaj z możliwości
identyfikacji klienta dzwoniącego do firmy i przekierowania do odpowiedniego opiekuna. Automatyzuj obsługę klienta i obniżaj koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Autoryzacja PIN na infolinii, obsługa klienta VIP, regionalizacja połączeń, odtwarzanie dowolnego pliku dźwiękowego w formacie Wav na infolinii, komunikaty dla świąt i dni wolnych.

KOLEJKOWANIE POŁĄCZEŃ

System kolejkuje nadchodzące połączenia, określa szacowany czas oczekiwania oraz podtrzymuje kontakt z klientem na bieżąco informując o statusie połączenia.

W odpowiednio określonych przypadkach system sam wywoła połączenie, zidentyfikuje osobę odbierająca i przekieruje zgodnie ze scenariuszem do odpowiedniego pracownika.

1
UJEDNOLICONA KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

Zarządzasz wszystkimi kanałami komunikacji z klientem za pomocą jednego spójnego pulpitu obsługującego jednocześnie wiele kampanii na dowolnym urządzeniu (desktop + mobile). Połączenia wychodzące realizujesz za pomocą 1 z 5 dostępnych opcji dialera (w tym Predictive Dialer). Otrzymujesz również pełną swobodę sterowania ruchem przychodzącym, zarówno telefonicznym jak i związanym z pozostałymi kanałami komunikacji. Jest tego sporo, jednak bez problemu nad wszystkim panujesz m.in. dzięki przygotowanym wcześniej scenariuszom rozmowy, możliwości nadawania odpowiednich priorytetów i statusów poszczególnym sprawom oraz automatycznym oddzwonieniom do klientów.

2
ZARZĄDZANIE BAZĄ DANYCH

Projektujesz proces obsługi klienta w taki sposób, aby osiągnąć jak największą efektywność przy zachowaniu szacunku do każdego rekordu w bazie danych. Odpowiednio dostosowujesz schemat kontaktu, aby zrealizować cele bez niepokojenia klientów ciągłymi telefonami. Ustalasz odpowiedni czas odpoczynku rekordu. Otrzymujesz możliwość dowolnego kreowania sposobu dostarczania rekordów z bazy danych do obsługi przez konsultantów. Tym samym na bieżąco dbasz o efektywność kampanii, a także bez problemu wprowadzasz do pracy nowych agentów bez ryzyka „palenia” przez nich bazy danych.

3
MONITOROWANIE PRACY AGENTÓW I JEJ EFEKTÓW

Obserwujesz w czasie rzeczywistym ruch przychodzący z wielu kanałów. Wyświetlasz wybrane statystyki obsługi na przygotowanej tablicy typu wallboard. Monitorujesz statusy zajętości konsultantów oraz ich aktualną pracę w poszczególnej kampanii wraz z pełnymi statystykami rozmów i obsługi. Masz możliwość podsłuchiwania rozmów, aktywnego włączenia się do rozmowy lub szeptania podpowiedzi do konsultanta. Po skończonej rozmowie odsłuchujesz nagrania lub przeglądasz archiwalne zapisy chatu. Następnie generujesz dowolne, potrzebne Tobie raporty zestawiające dane telekomunikacyjne z efektami biznesowymi prowadzonej komunikacji z klientem.

Potrzebujesz jeszcze więcej? Żaden problem!

NAGRYWANIE POŁĄCZEŃ I PRZEKIEROWYWANIE

Korzystasz z funkcjonalności CRM zawierającej w sobie możliwość tworzenia dowolnego zestawu danych o klientach. Tworzysz notatki, dołączasz dokumenty, projektujesz proces sprzedaży, planujesz kolejny kontakt, a także zarządzasz poszczególnymi Ticketami związanymi z bieżącą obsługą.

ZINTEGROWANY SYSTEM WIDEO I TELEKONFERENCYJNY

Korzystaj z wbudowanego systemu tele i wideokonferencji opartego na technologii WebRTC. Do prowadzenia telekonferencji i transmisji wideo potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa. Bez instalacji dodatkowych aplikacji, czy opłacania dodatkowych abonamentów za programy do komunikacji.

ZAAWANSOWANE RAPORTOWANIE

Dedykowany system raportów z ruchu telekomunikacyjnego to ponad 20 raportów z pracy systemu PBX w tym odsłuchy nagrań, przegląd ścieżki połączeń, widok numerów do oddzwonienia. Raportowanie per numer wew., kolejka, numer miejski. Tworzymy również indywidualne raporty zgodnie z potrzebami klienta. Raporty dostępne są w formie wallboard w czasie rzeczywistym. Narzędzia coachingowe( nagrywanie rozmów,podsłuchiwanie, podszeptywanie, wejście na trzeciego do rozmowy) wallborad.

WTYCZKA CHAT NA STRONĘ I VIDEO CHAT

Systell Contact Center jest wyjątkowy. Dowolnie dostosowujesz zakres funkcji, z których chcesz korzystać. Potrzebujesz listy zadań do wykonania, zarządzania przerwami konsultantów, wyświetlania powiadomień i komunikatów dla agentów, tworzenia dowolnych powiązań pomiędzy rekordami bazy danych? To wszystko i wiele innych jest dostępnych dla Ciebie w naszym systemie.

Przetestuj funkcje naszego systemu

Uruchom bezpłatne demo i przekonaj się dlaczego warto korzystać z
Systell Contact Center.

Zapraszamy na spotkanie już dziś

Skorzystaj z bezpłatnej analityki