Przejdź do treści
Kontakt

SYSTEM DO PRACY ZDALNEJ

Pracuj zdalnie z pełnym wyposażeniem

Zorganizujemy home office nawet w 2 dni. Z naszymi narzędziami nie odczujesz skutków pracy zdalnej. Nie trać na jakości obsługi klienta, gdy dział handlowy pracuje z domu. Przejdź z nami na tryb zdalny!

Jakie obszary działalności można realizować zdalnie?

System do pracy zdalnej doskonale sprawdzi się w każdym dziale Twojej firmy, m.in. w obsłudze klienta, sprzedaży, wsparciu technicznym, wprowadzaniu danych oraz wsparciu na infolinii..

Rozmawiaj na czacie, organizuj spotkania wideo i telekonferencje online

Chcesz jak najszybciej uruchomić pracę zdalną w swojej firmie? Potrzebujesz przenieść pracowników w tryb home office? Jesteśmy, aby Ci w tym pomóc. Możemy skonfigurować szereg użytkowników nawet w ciągu 2 dni! Mamy narzędzia do pracy zdalnej, którymi będziesz miał kontrolę nad czasem pracy i zadaniami pracowników.

Porozmawiasz z nimi przez czat lub program do wideo- i telekonferencji. Zadbamy również o Twoich klientów. Wykorzystamy zdalną infolinię, aby klienci nadal mogli bezproblemowo połączyć się z Twoją firmą. Nie pozwolimy, aby praca zdalna pogorszyła jakość obsługi klienta. Nie rezygnuj z biznesu, przejdź na tryb zdalny.

Istotne funkcje systemu do pracy zdalnej

Sprawdź, jakie funkcje systemu ułatwią Twojemu zespołowi pracę zdalną i zoptymalizują koszty prowadzenia działalności w systemie rozproszonym.

Jednolita komunikacja również mobilnie
Bezpieczeństwo danych
Wiele lokalizacji w 1 systemie
Monitoring pracy zespołu
Kontakt z klientem przez wideoczat
Przełączanie i nagrywanie rozmów

Wyzwanie

Praca zespołu w systemie rozproszonym

 • Chcesz jak najszybciej uruchomić pracę zdalną w swojej firmie?
 • Potrzebujesz przenieść pracowników w tryb home office?
 • A może specjaliści, których planujesz zatrudnić przebywają w oddalonych od Twojej firmy lokalizacjach?

Rozwiązanie

Program do pracy zdalnej

Jesteśmy, aby Ci w tym pomóc. Możemy skonfigurować szereg użytkowników pracujących zdalnie nawet w ciągu 2 dni!

Mamy narzędzia do pracy zdalnej, którymi będziesz miał kontrolę nad czasem pracy i zadaniami pracowników. Porozmawiasz z nimi przez czat lub program do wideo- i telekonferencji. Zadbamy również o Twoich klientów. Wykorzystamy zdalną infolinię, aby klienci nadal mogli bezproblemowo połączyć się z Twoją firmą. Nie pozwolimy, aby praca zdalna pogorszyła jakość obsługi klienta. Nie rezygnuj z biznesu, przejdź na tryb zdalny.

Zalety systemu do pracy zdalnej

Rozwiązania zastosowane w systemie do pracy zdalnej pozwolą Ci zoptymalizować procesy wymiany informacji między poszczególnymi pracownikami i całymi zespołami. Korzystaj nowoczesnej, zintegrowanej i spójnej metody komunikacji w firmie!

Rozwijaj firmę z programem do pracy zdalnej

Przenieś swój biznes do świata online. Obniżaj koszty funkcjonowania firmy i zwiększaj zatrudnienie trudno dostępnych specjalistów!

Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

  * Pole jest wymagane
  Pn-pt 8:00 – 16:00
  Systell Sp. z o.o. sp.k.
  ul. Wielka 18/10
  61-775 Poznań