Przejdź do treści
Kontakt

Strefa Wiedzy

Wspieramy Cię wiedzą
i doświadczeniem

Zapraszamy do Strefy Wiedzy Systell, gdzie zgromadziliśmy najważniejsze materiały edukacyjne dla profesjonalistów z branży customer care. Rozwijaj swoje umiejętności i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w komunikacji!

Strefa wiedzy systell

Dowiedz się, jak w praktyce wykorzystywać Systell Contact Center do obsługi klienta

Chcesz nauczyć się nowych umiejętności w praktyczny sposób? Nasze tutoriale są stworzone po to, aby krok po kroku prowadzić Cię przez najważniejsze funkcje, najczęściej powtarzające się procesy i rozwiązania technologiczne. Z nimi szybko i efektywnie podniesiesz swoje kompetencje!

Odkryj archiwum naszych webinarów i zgłębiaj wiedzę w dogodnym dla siebie czasie. Po wypełnieniu krótkiego formularza uzyskasz dostęp do zapisów szkoleń na temat obsługi klientów, efektywnego wykorzystania Systell Contact Center w różnych branżach, organizacji pracy w systemie rozproszonym i wielu innych.

Odwiedź nasz blog i czerp wiedzę z najnowszych artykułów napisanych przez specjalistów dla specjalistów. Odkrywaj trendy, analizy przypadków oraz praktyczne porady, które pomogą Ci wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii komunikacyjnych.

Zapisz się do newslettera „Liderzy Komunikacji”, aby regularnie otrzymywać wybrane, najważniejsze informacje ze świata komunikacji. Bądź zawsze krok przed innymi dzięki ekskluzywnym treściom dostarczanym prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zapisz się na listę oczekujących na kursy Akademii Systell

Już niebawem światło dzienne ujrzy Akademia Systell. W jej ramach zaoferujemy szereg profesjonalnych kursów wideo. Nie przegap tej wyjątkowej możliwości rozwoju i dołącz do grona przyszłych ekspertów z Akademii Systell!

Zapisz się
Pn-pt 8:00 – 16:00
+48 61 668 41 00
systell@systell.pl
Systell Sp. z o.o. sp.k.
ul. Wielka 18/10
61-775 Poznań