Przejdź do treści
Kontakt

SYSTEM HELPDESK

Widoczna poprawa efektywności działu helpdesk

Twoi klienci chcą czuć się najważniejsi, dlatego daj im to na co zasługują. Skróć czas oczekiwania na obsługę i dopasuj konsultanta pod względem kompetencji, do sprawy z którą dzwonią. To wszystko zrobi za Ciebie system helpdesk.

Jak oprogramowanie helpdesk poprawia jakość obsługi klientów?

Ulepsza komunikację zespołową oraz wpływa na łatwe i szybkie przekazywanie zadań. Wszystko w jednym miejscu, czyli wygoda i prostota omnichannel wraz z obsługą 100% zapytań.

Oprogramowanie helpdesk
system contact center

Czy system helpdesk jest dla Ciebie?

Tak, jeśli czujesz, że spraw jest za dużo, że arkusz kalkulacyjny pęka w szwach i w żadnym stopniu nie pomaga w organizacji pracy. Tak, jeśli widzisz, że e-maili jest tyle, że nie ma czasu na nie odpowiedzieć, to system helpdesk będzie dla Ciebie silnym wsparciem.

Program helpdesk zapewnia terminowe i odpowiednie rozwiązania problemów Twoich klientów oraz pracowników. Pomaga zwiększyć przychody i zmniejsza ryzyko odejścia klientów, do Twojej konkurencji. Tym samym, wpływa na zadowolenie i satysfakcję z obsługi. Prowadzi do rozwoju firmy, przez automatyzację powtarzalnych zadań i zwiększenie wydajności pracowników.

Istotne funkcje systemu helpdesk

Oto wybrane, praktyczne funkcje, które ułatwiają pracę zespołowi działu Helpdesk, przyspieszają proces obsługi klienta i zwiększają skuteczność udzielanego wsparcia.

Jedno okno komunikacji
Przydzielanie zadań
Monitoring pracy
Szablony e-maili
Kolejkowanie
Powiadomienia i alerty

Wyzwanie

Długi czas oczekiwania klienta na pomoc

Gubisz się w nadmiarze zapytań i nie pamiętasz, na które z nich już odpisałeś? Czy wiesz, ile połączeń nie odebrał Twój zespół w ciągu miesiąca? Posiadasz wiedzę o tym jak długo klient czekał na rozmowę z konsultantem? Po jakim czasie oczekiwania zrezygnował? W jakich miesiącach jest najwięcej zgłoszeń i ile z nich jest zamykanych?

system helpdesk

Rozwiązanie

System helpdesk

W dzisiejszych czasach bardzo często jedynym co wyróżnia Cię na tle konkurencji, to obsługa klienta. Od jej jakości, zależy jak wielu klientów zatrzymasz i ilu pozyskasz. Działając na prostych programach w działach helpdesk, możesz nie sprostać wymaganiom klientów, a już na pewno nie prześcigniesz konkurencji. System helpdesk, to dedykowane rozwiązanie, przetestowane przez wiele firm, które stają się liderami swojej branży. Z nim obsłużysz klienta, z jednego panelu i zawsze na czas. Żadne zgłoszenie nie zostanie pominięte.

Zalety systemu helpdesk

Przekonaj się, jak rozwiązania zastosowane w naszym systemie do obsługi helpdesku poprawią wydajność konsultantów i zwiększą zadowolenie Twoich klientów.

Popraw jakość obsługi klienta, wykorzystując system helpdesk

Wybierz automatyzację i przyspiesz pracę działu wsparcia klienta.

Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

    * Pole jest wymagane
    Pn-pt 8:00 – 16:00
    Systell Sp. z o.o. sp.k.
    ul. Wielka 18/10
    61-775 Poznań