Przejdź do treści
Kontakt

CASE STUDY - BOCIAN POŻYCZKI

Poznaj historię naszego klienta z branży finansowej

Twoja firma działa w branży finansowej? Przekonaj się, jak wykorzystanie rozwiązań dostarczanych przez Systell przyspieszy rozwój Twojego biznesu.

O marce Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki to marka firmy EVEREST FINANSE Sp. z.o.o. Bocian Pożyczki jest dużym, dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, świadczącym usługi z zakresu udzielania pożyczek pieniężnych, w domu Klienta.

Dewizą firmy jest świadczenie usług z zapewnieniem maksymalnego komfortu, przejawiającego się brakiem zbędnych formalności oraz miła i fachowa obsługa klienta.

Naturalną konsekwencją nastawienia firmy na budowanie pozytywnych doświadczeń klienta było sięgnięcie po zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne.

Główne potrzeby i wyzwania

Główną potrzebą klienta była konieczność poradzenia sobie z dużą liczbą porzuconych połączeń, z uwagi na długi czas oczekiwania na konsultanta. Warunkiem koniecznym było zachowanie złotego numeru komórkowego.

Wykorzystane rozwiązania

Wirtualna centrala

Wallboard

Złoty telefon

Contact Center

Wirtualna centrala do obsługi inbound

Zastosowanie wirtualnej centrali pozwoliło agentom z łatwością odszukać połączenia porzucone. Jedną z funkcji aplikacji jest oddzwanianie, które pozytywnie wpływa na UX (User Experience).

Wallboard z informacją o natężeniu połączeń

Wallboard, czyli funkcjonalność pozwalająca na bieżąco obserwować natężenie ruchu połączeń, w tym połączeń przychodzących i korygować czas pracy i adekwatność działania zespołu obsługi klienta.

Zachowanie złotego numeru komórkowego

Systell połączył linie GSM i VoIP, jednocześnie zachowując złoty numer komórkowy, czyli taki, który składa się z łatwych do zapamiętania sekwencji liczb.

W ten sposób klienci przedsiębiorstwa Bocian, nadal mogli z łatwością rozpoznać dzwoniącego konsultanta.

Systell Contact Center stacjonarnie

Wdrożono stacjonarny system Systell Contact Center, który pozwolił zautomatyzować komunikację, prowadzoną w wielu kanałach.

Przeniesienie procesów, związanych z utrzymaniem komunikacji, zapobiega zagubionym zgłoszeniom, od klientów złożonych inną drogą niż telefoniczna.

24%

wzrost wydajności agentów

135%

ROI

30 min.

średni czas pierwszej odpowiedzi

Korzyści po wdrożeniu

Skuteczny monitoring liczby i jakości połączeń

Skuteczny monitoring liczby i jakości połączeń umożliwia optymalizację procesów w contact center, co bezpośrednio przekłada się na większą liczbę klientów skutecznie nawiązujących połączenie z firmą.

Więcej klientów zadowolonych z obsługi

Stworzenie możliwości podjęcia natychmiastowej reakcji w zarządzaniu kolejkami pozwoliło na rozładowanie skumulowanych w czasie połączeń oczekujących.

Więcej odebranych połączeń

Klient odnotował wielokrotny wzrost odbieralności połączeń, co przełożyło się na poprawę wskażnika SLA i podniesienie jakości obsługi klienta.

Zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy lub oddzwonimy jeśli zostawisz nam numer do kontaktu

    * Pole jest wymagane
    Pn-pt 8:00 – 16:00
    Systell Sp. z o.o. sp.k.
    ul. Wielka 18/10
    61-775 Poznań