Customer Care Festival

Customer Care Festival

Już w najbliższy poniedziałek, będziemy mieli przyjemność spotkać się z Wami, na największym wydarzeniu, branży CUSTOMER CARE. A mianowicie na Customer Care Festival, odbywający się w Hotelu Marriott Centrum w Warszawie. Motywem przewodnim festiwalu, jest doskonalenie jakości, codziennej obsługi klienta. To jedyna taka okazja, spotkania wielu uznanych ekspertów z zakresu Customer Service, w jednym miejscu. W tej edycji, będziecie mieli okazję wysłuchać prelekcji Pana Marcina Grabowskiego, wiceprezesa zarządu Systell. Pan Marcin, przybliży nam temat wdrożeń systemów do obsługi klienta. Dowiecie się m.in. Jakie problemy rozwiązuje indywidualne podejście do klienta? Oraz w jaki sposób, jeden system pozwala usystematyzować pracę całej firmy?

MARCIN GRABOWSKI
SYSTELL, wiceprezes zarządu

Od potrzeby do wdrożenia. Jak wykorzystać technologię do zwiększenia efektywności obsługi klienta.  – 27.05.2019

Specjalista w obszarze dostarczania rozwiązań IT dla biznesu. Pasjonat budowania zespołów i ludzkiego oblicza w IT. Doświadczenie w Customer Service zdobywa wsłuchując się w potrzeby klientów z różnych branż i wdrażając użyteczne rozwiązania IT. Od 12 lat związany ze spółką Systell, w której jako właściciel odpowiada za jej flagowy produkt – Systell Contact Center. Prezes spółki Gotelecom, dostarczającej telefonię Voip dla branży Call Center i biznesu.

Wydarzenie to, przyciąga setki zainteresowanych, ze względu na szczególne i bogate grono wystawców oraz prelegentów. W jednym miejscu spotykają się nie tylko specjaliści ze świata Biznesu, ale również osób zajmuje się na co dzień pracą w Instytucjach Państwowych. Więcej o wydarzeniu na stronie głównej.

Do zobaczenia już za tydzień!Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności