Systell się nie zatrzymuje. To już czwarty rok z rzędu, jako jedyna firma w Polsce, otrzymaliśmy tytuł Titanium Partner 3CX. To najwyższy status partnerstwa przyznawany przez światowego producenta wirtualnych centrali PBX.

 

 

Systell od czterech lat wdraża oprogramowanie 3CX na poziomie Titanium

 

Titanium Partner jest przyznawany przez 3CX firmie partnerskiej, która osiągnęła najwyższą liczbę wdrożeń w kraju w danym roku. Z przyjemnością możemy ogłosić, że Systell uzyskał już ten tytuł czwarty rok z rzędu! W Polsce jesteśmy jedyną firmą, która osiągnęła status najbardziej zaufanego partnera 3CX, a w Europie jednymi z niewielu. To oznacza, że wyróżniamy się największym doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązania 3CX, w Polsce a nawet i w Europie!

Mało tego, w tym roku Systell pobił sam siebie, bowiem najwyższy status partnerstwa współpracy z 3CXem osiągnęliśmy dużo wcześniej niż rok i dwa lata temu. Tym bardziej jesteśmy z siebie dumni!

titanium partner 3cx

 

Jesteśmy niezmiernie dumni, z tego, że możemy reprezentować 3CX w Polsce. To osiągnięcie jest najlepszym dowodem na to, że nasz zespół ma największe w Polsce doświadczenie w konfigurowaniu wirtualnej centrali 3CX i najlepszy zespół specjalistów w tej dziedzinie! Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować całemu Zespołowi za zaangażowanie i realizację wszystkich wdrożeń.

Naszą misją jest udostępnienie niesamowitych narzędzi komunikacyjnych 3CX firmom w Polsce, które chcą ewoluować w kierunku telefonii nowej generacji. W firmach, pomagamy zaplanować pełną strategię komunikacji. Dlatego oprócz central telefonicznych, oferujemy pełne oprogramowanie Contact Center dedykowane do efektywnej obsługi klienta.

 

Tomasz Kozłowski

Manager IT Działu Utrzymania Systell

 

 

Sukces naszego zespołu został doceniony przez firmę 3CX:

 

Ogromne gratulacje dla firmy Systell za uzyskanie poziomu Titanium, najwyższego poziomu Partnera 3CX już czwarty rok z rzędu!!

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować za poświęcenie i zaangażowanie w produkt 3CX.

Świętujemy rekord, który firma Systell właśnie ustanowiła i nie możemy się doczekać, kiedy przekroczy kolejną linię mety!

 

Kyriakos Tjionis

Account Manager – Eastern Europe 3CX

 

Na oficjalnej stronie 3CX, znajdziesz pełną listę partnerów, na której widniejemy w czołówce polskich firm. Sprawdź!

 

Dziękujemy firmie 3CX, ale przede wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej zakładki poświęconej wirtualnej centrali 3CX, w której znajdą Państwo więcej informacji dotyczących wdrożenia 3CX.

 

 

Przeczytaj również:

Zdobywamy szczyty wraz z 3CX

Dlaczego z wirtualnej centrali 3CX korzysta tak wiele firm?

 

Masz pytania na temat 3CX?

Skontaktuj się z nami!