Zaczynaliśmy tak jak każdy. Stopniowo zdobywaliśmy kolejne gwiazdki Bronze, Silver, Gold, Platinum. Dziś jesteśmy na szczycie. Jako pierwsi w Polsce i jedni z niewielu w Europie, zostaliśmy najbardziej zaufanym partnerem 3CX. Otrzymaliśmy stopień TITANIUM PARTNER 3CX. To oznacza, że znamy się na systemie 3CX jak mało która firma. Wyróżniamy się największym doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązania 3CX, w Polsce a nawet i w Europie. W firmach, pomagamy zaplanować pełną strategię komunikacji. Dlatego oprócz central telefonicznych, oferujemy pełne oprogramowanie Contact Center dedykowane do aktywnej obsługi klienta.


Więcej na temat systemu 3CX sprawdź tutaj.

 

Katerina Burtsava
Channel Manager 3CX

3CX congratulates Systell with the upgraded status. We are pleased with the appearance of new 3CX Titanium Partner in the Polish market. Systell has always shown excellent results and was distinguished by high professionalism. We are grateful to Systell for its commitment and loyalty towards 3CX.

Masz pytania na temat 3CX? Skontaktuj się!

titanium partner 3cx systell
3CX Titanium Partner Systell

3CX to rozwiązanie dla firm, służące do zarządzania połączeniami. Wirtualna centrala 3CX to o wiele bardziej rozbudowany system. Używany jest do wideo- i telekonferencji na całym świecie. Jako jeden z niewielu, 3CX posiada w ofercie aplikację mobilną. Zobacz jego wszystkie możliwości.

Znajdź najlepszego partnera 3CX – Partnerzy