Live Czat i Raporty Mobilne w SysTell Contact Center

raporty-mobilne-systell

Live Czat i Raporty Mobilne w SysTell Contact Center

Od teraz firmy korzystające z naszego systemu mogą być jeszcze bardziej mobilne i nastawione na obsługę interaktywnego klienta. Wszystko to dzięki dwóm nowym modułom.

Pierwszym z nich jest Live Czat, który Klienci mogą uruchomić na swojej stronie internetowej. Wszelkie zgłoszenia obsługiwane są z poziomu SysTell Contact Center. Live Czat służy również jako wewnętrzny komunikator firmowy.

Drugie narzędzie skierowane jest przede wszystkim do managerów, którzy z racji swoich obowiązków nie zawsze są w stanie być blisko działu call center. Od teraz wszelkie raporty, statystyki i analizy mogą odczytywać z poziomu urządzeń mobilnych na specjalnie zaprojektowanej do tego aplikacji.

graficzny_edytor_skryptow_systell live_czat_systellZapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności