Systell wyróżniony na Kontel Partner Summit 2019

Systell wyróżniony na Kontel Partner Summit 2019

Kontel Partner Summit to wydarzenie, organizowane dla najważniejszych przedstawicieli sektora Contact Center. Na tegorocznej edycji, nie mogło nas zabraknąć. Współorganizatorem tego spotkania była firma Kontel – znany importer i dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych: telefonów konferencyjnych, telefonów IP i analogowych oraz słuchawek nagłownych, Z ich sprzętu, na co dzień korzystają nie tylko nasi klienci, ale również cały zespół Systell.

Goście wydarzenia mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji, pojawiło się wiele nowych tematów, projektów.

Następnie organizatorzy, przygotowali podziękowania za współpracę i wyróżnienia dla firm związanych z branżą Contact center. Ogromnie cieszymy się, że to właśnie my, zostaliśmy docenieni za wkład, jaki mamy w rozwój sektora, który wspólnie tworzymy.

Więcej o wydarzeniu na stronie Kontel.Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu przesłania zamówionego e-booka oraz marketingu swoich usług. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności.