Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami i nieustanne dbanie o satysfakcję Klienta
  • Zapewnienie właściwej współpracy z innymi działami w zakresie realizowanych działań
  • Praca nad nieaktywnymi klientami i proponowanie różnych usług z naszego portfolio
  • Pomaganie klientom w pełnym wykorzystaniu funkcjonalności premium i rozszerzaniu zakresu usług, z których korzystają
  • Odpowiedzialność za KPI’s w zakresie jakości i kosztów realizacji usług
  • Rozwój i tworzenie jednolitych i efektywnych standardów komunikacji z Klientem
  • Aktualizacja CRM
  • Ścisła współpraca z działem wsparcia technicznego

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość systemów CRM i innych systemów IT
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemów IT, a w szczególności systemów ERP
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel, Word)
  • Umiejętność efektywnego planowania swojej pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży SaaS lub rozwiązań chmurowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu z dostępnym parkingiem dla pracowników
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Finansowanie szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie na umowę B2B z systemem premiowym
  • Pracę w zespole chętnie dzielącym się doświadczeniem
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

Benefity

benefity praca dofinansowanie zajęć sportowych (karta MultiSport)

benefity praca prywatna opieka medyczna

benefity praca elastyczny czas pracy

benefity praca spotkania integracyjne

benefity praca brak dress code’u

benefity praca kawa/herbata

benefity praca parking dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji na stronie

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.