Dzięki długofalowej współpracy z firmą T-Mobile, mieliśmy przyjemność wdrożyć  system BDC Systell Contact Center  usprawniający procesy obsługi klienta i połączenie trzech lokalizacji w jednym systemie dla jednego z topowych dealerów samochodowych – BMW MINI Bońkowscy.

 

BMW MINI Bońkowscy, o którym mieliśmy przyjemność wspominać niedawno w aktualnościach, to jeden z liderów rynku motoryzacyjnego w Polsce, oferujący pojazdy marek wolumenowych takich jak Toyota oraz marek premium – BMW, MINI, BMW Motorrad, Jaguar, Land Rover, Hymer. Funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od lat 90.

Firma świadczy usługi w trzech salonach sprzedaży w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Koszalinie, gdzie od 2022 roku rozpoczął działalność serwisową w autoryzowanym serwisie BMW MINI Bońkowscy oraz BMW Premium Selection.

Dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie, BMW MINI Bońkowscy osiągnął pozycję lidera w sektorze marek premium. Firma zdobywa również liczne wyróżnienia i prestiżowe nagrody:

  • m.in. w plebiscycie „Orły” organizowanym przez tygodnik „Wprost”,
  • Gospodarczej Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego „Business Club Szczecin”.

 

Jakie korzyści wyniknęły z wdrożenia BDC Systell Contact Center?

 

System BDC pozwolił na efektywne zarządzanie ruchem telekomunikacyjnym w firmie, biorąc pod uwagę zarówno urządzenia stacjonarne, jak i mobilne. Dzięki Systell Contact Center cały ruch przychodzący został skupiony w jednym miejscu, skąd jest dystrybuowany do odpowiednich działów i departamentów.

Co więcej umożliwia system BDC?

Co więcej umożliwia system BDC?

  • Pozwala na skuteczne zarządzenie kontaktami w jednym panelu administracyjnym.
  • Możliwość przeglądania historii kontaktu w jednym widoku daje możliwość usprawnienia pracy konsultantów i zwiększa ich skuteczność.
  • Predictive dialer inicjujący połączenia tylko z konsultantami, którzy są dostępnymi w danym czasie, pozwala na optymalizację pracy doradców i widoczną redukcję liczby nieodebranych połączeń.
  • Możliwość nadawania tematu rozmów z poziomu BDC i przełączania połączeń do innych użytkowników.
  • Gromadzi ważne informacje w jednym miejscu, dzięki czemu jest możliwość wdrażania na ich podstawie zmian.
  • Możliwość tworzenia raportów dotyczących różnych obszarów działania contact center, w tym m.in.  pozyskiwanie okresowych danych na temat poziomu satysfakcji Klientów, efektywności wybranych pracowników, liczby nieodebranych połączeń czy skuteczności kampanii outboundowych.

 

W opinii Pawła Ząbka, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu BMW MINI Bońkowscy, nasz system przenosi obsługę klienta na wyższy poziom jakości i skuteczności:

 

Biuro obsługi klienta jest bardzo ważnym elementem związanym z realizacją naszych procesów biznesowych. Szczególnie istotna jest dla nas technologia, której zastosowanie umożliwiło nam sprawne zarządzanie. Digitalizacja procesów pozwala na szybką i profesjonalną obsługę, co ostatecznie wpływa na poziom zadowolenia naszych klientów.

Wielokanałowa obsługa klienta oraz korzystanie ze zintegrowanych narzędzi sprawia, że w każdym obszarze zapewniamy spójną i profesjonalną obsługę. Polecamy rozwiązanie BDC Systell Contact Center.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całym case study na stronie T-MOBILE.