Kompleksowy BDC dla dealera BMW – Inchcape

Kompleksowy BDC dla dealera BMW – Inchcape

Kolejna rekomendacja naszego systemu contact center, trafia na nasze konto.  Systell Contact center to rozwiązanie modułowe, dlatego potrafimy je dopasować do różnych biznesów. Tym razem system spełnił się w roli, w pełni funkcjonalnego, systemu BDC, dedykowanego salonom samochodowym.  

Dziękujemy dealerowi Inchcape za słowa uznania i polecamy się na przyszłość.

>> Zapoznaj się z referencjami! <<

Inchcape to dealer BMW, który oferuje nowe i używane samochody, a także serwis blacharsko-lakierniczy. Prowadzi działalność w 3 lokalizacjach.

Z jakim problemami zgłosił się do nas Inchcape?

Utrudniona komunikacja wewnętrzna między działami a centralną oraz komunikacja zewnętrzna. Firma nie miała kontroli nad telefonami od klientów i nie wiedziała, czemu konsument nie mógł dodzwonić się na komórkę doradcy lub bezpośrednio do firmy i czemu jego problem nie został rozwiązany. Dealer nie był w stanie sprawnie zarządzać relacjami z klientami oraz analizować wyników sprzedaży.

Co zaproponowaliśmy?

Prosty, lecz funkcjonalny system BDC wraz z dedykowanym call center, pozwalający na kompleksowe zarządzanie relacjami, połączeniami oraz na sprawne wykonywanie zadań i zautomatyzowane zbieranie danych.

Jaki był efekt?

Doradcy stali się bardziej produktywni i zaczęli odbierać 100% połączeń. Dealer zyskał też konkretne statystyki o obsługiwanych i nieobsługiwanych klientach w konkretnych działach i przez konkretnych doradców. Dzięki temu mógł usprawnić komunikację, zwiększyć satysfakcję i poprawić wyniki sprzedażowe.

Potrzebujesz podobnego rozwiązania? Skontaktuj się!Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu przesłania zamówionego e-booka oraz marketingu swoich usług. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności.