Wideo rekomendacje od Prywatnej Lecznicy Certus

rekomendacje-systell-certus

Wideo rekomendacje od Prywatnej Lecznicy Certus

Systell we współpracy z Prywatna Lecznicą CERTUS


Prywatna Lecznica Certus jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Pacjenci mogą korzystać z usług Lecznicy w 4 placówkach w Poznaniu i Swarzędzu. Certus świadczy usługi w zakresie szpitalnictwa, ambulatorium, medycyny pracy oraz specjalistycznych konsultacji lekarskich.

Rocznie w  szpitalu leczy się ponad  3 tys. pacjentów a z usług ambulatoryjnych  korzysta ponad 100 tys.  pacjentów. W 2015 roku CERTUS rozpoczął współpracę z  Systell w zakresie rozwiązań dla call center.

 

W 2015 roku Prywatna Lecznica CERTUS rozpoczęła współpracę z Systell w zakresie rozwiązań dla call center. Najważniejszym celem wdrożenia nowego systemu było zwiększenie jakości telefonicznej obsługi klienta.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu referencyjnegoZapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności