Wideo rekomendacje od Prywatnej Lecznicy Certus | SYSTELL
18294
post-template-default,single,single-post,postid-18294,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,cookies-not-set,extensive-vc-1.7.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-0.1.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,evc-predefined-style
 

Wideo rekomendacje od Prywatnej Lecznicy Certus

rekomendacje-systell-certus

Wideo rekomendacje od Prywatnej Lecznicy Certus

Systell we współpracy z Prywatna Lecznicą CERTUS


Prywatna Lecznica Certus jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Pacjenci mogą korzystać z usług Lecznicy w 4 placówkach w Poznaniu i Swarzędzu. Certus świadczy usługi w zakresie szpitalnictwa, ambulatorium, medycyny pracy oraz specjalistycznych konsultacji lekarskich.

Rocznie w  szpitalu leczy się ponad  3 tys. pacjentów a z usług ambulatoryjnych  korzysta ponad 100 tys.  pacjentów. W 2015 roku CERTUS rozpoczął współpracę z  Systell w zakresie rozwiązań dla call center.

 

W 2015 roku Prywatna Lecznica CERTUS rozpoczęła współpracę z Systell w zakresie rozwiązań dla call center. Najważniejszym celem wdrożenia nowego systemu było zwiększenie jakości telefonicznej obsługi klienta.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu referencyjnego