Szanowni Państwo! Z radością oddajemy do Państwa użytku nową stronę internetową oraz aplikację Systell Contact Center!

 

Nowa strona Systell

 

Z myślą o potrzebach naszych Klientów i rozwijającej się technologii mobilnej, postanowiliśmy odświeżyć stronę internetową. Nie będziemy ukrywać, że opinie naszych klientów stały się w tym względzie główną inspiracją do zmian. To właśnie użytkownicy aplikacji Systell Contact Center często chwalili jej nowoczesny UX i design.

Zmiany, które wprowadziliśmy na stronie sprawiają, że teraz jest ona spójna z aplikacją i jej user experience. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Państwu łatwiej i przyjemniej poruszać się w witrynie oraz wyszukiwać wszelkie niezbędne informacje.

 

Bezpłatne korzystanie z systemu Systell Contact Center

 

Nie bez ekscytacji przekazujemy Państwu również i tę wiadomość, że Systell wdraża obecnie aplikację Systemu Contact Center. Prace nad projektem są już na finiszu.

Idąc za rosnącymi oczekiwaniami klientów, już wkrótce uruchomimy możliwość samodzielnego i zupełnie bezpłatnego korzystania z testowej wersji aplikacji Systell Contact Center przez pierwsze 14 dni. Klient będzie miał możliwość sprawdzenia naszego rozwiązania podczas bezpłatnego okresu.

 

Zależy nam na tym, aby otrzymywali Państwo na czas wszelkie informacje dotyczące aplikacji, w tym porady, wskazówki oraz zmiany wdrażane w systemie, dlatego wiadomości o nich będą na bieżąco aktualizowane zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych na:

 

Wprowadzone zmiany w firmie skomentował jej współzałożyciel i prezes, Grzegorz Grabski:

Ponadczasowym dążeniem naszego zespołu jest tworzenie rozwiązań o maksymalnej użyteczności. Dla klientów oznacza to możliwość szerokiej i samodzielnej customizacji aplikacji, a także zdolność do tworzenia i modelowania dowolnych procesów biznesowych, workflow, CRM oraz pełną automatyzację działań. Taki system właśnie stworzyliśmy.

Mam nadzieję, że stopień elastyczności i funkcjonalności Systell Contact Center będzie dla naszych Klientów sporą niespodzianką. Zachęcam do skorzystania z bezpłatnej 14-dniowej wersji systemu. A w przypadku wykupienia subskrypcji, do zapoznania się z całym wachlarzem możliwości jakie oferuje oprogramowanie.

 

Już teraz zapraszamy do zapisania się do darmowej wersji systemu na stronie.

 

 

Duch Manitu w naszym zespole

 

Dziękujemy za opiekę naszemu brand hero Manitu – duchowi skutecznej komunikacji, który przez wiele lat wspierał Nas swoją mądrością i czuwał nad skuteczną komunikacją. Był ważnym elementem rozwoju naszej marki. Wiemy, że zawsze będzie z nami, ale nastał czas zmian. Idziemy dalej w kierunku nowoczesności, przejrzystości i intuicyjnej obsługi.