Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się w Systell’u naprawdę gorący okres wdrożeniowy. Prężnie pracujemy nad uruchomieniem kilku nowych systemów. Wdrożenia realizujemy zarówno do naszych aktualnych Klientów, z którymi rozszerzamy współpracę, jak i dla nowych.

  • Everest Finance (Bocian Pożyczki) – rozszerzamy naszą współpracę o wdrożenie Systell Contact Center z podłączeniem do funkcjonującego już od dawna systemu 3CX. Projekt realizowany z wykorzystaniem naszego rozwiniętego serwisu integracji.
  • Bergerat Monnoyeur (CAT) – podobnie jak w przypadku Bocian Pożyczki, rozszerzamy współpracę o wdrożenie SysTell Contact Center i podłączenie systemu do działającego już 3CX. Na potrzeby wdrożenia wykonujemy m.in. integrację z Lotusem.
  • Mediconcept – nasze doświadczenie we wdrażaniu systemów call center w prywatnej opiece medycznej zaowocowało pozyskaniem kolejnej Kliniki, tym razem z Wrocławia
  • NetCredit – dostarczamy nowe funkcjonalności systemów oraz nowe licencje 3CX
  • Euro-Tax.ro – wdrożenie w Rumunii, o którym już wspominaliśmy

 

Powyższe, to tylko wybrane wdrożenia, które aktualnie znajdują się w trakcie realizacji. Rozważasz wdrożenie systemu contact center w swojej firmie? Sprawdź bezpłatnie nasze rozwiązanie!

nowe wdrożenia systell contact center