Świąteczne Serce Pomocy Systell – na pomoc potrzebującym

Akcja charytatywna Świąteczne Serce Systell

Świąteczne Serce Pomocy Systell – na pomoc potrzebującym

Mijający rok wszystkich nas mocno doświadczył. To szczególny rok. Dlatego w szczególny, inny niż dotychczas sposób, za pośrednictwem mediów elektronicznych pragniemy podziękować naszym klientom, partnerom i pracownikom za współpracę i zaufanie. Rezygnując z tradycyjnego obdarowywania się upominkami i przesyłania świątecznych kartek, wszystkie tak zaoszczędzone środki przeznaczyliśmy na pomoc dla potrzebujących.

Serce Pomocy Systell

Nasze przedsięwzięcie nazwaliśmy „Świątecznym Sercem Pomocy Systell” i to serce właśnie przekazaliśmy na akcję Banku Żywności „Święta godne, a nie głodne”.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Wam – naszym klientom, partnerom i pracownikom  za bardzo pozytywne reakcje i za to, że bez wahania przyłączyliście się do Świątecznego Serca Systell. Do podziękowań dołączamy list, który otrzymaliśmy od Związku Stowarzyszeń Wielkopolskiego Banku Żywności i składamy na Wasze ręce. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli wspólnie podzielić się dobrem z innymi. 

Bank Żywności podziękowania

Pomagamy potrzebującym ?Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu przesłania zamówionego e-booka oraz marketingu swoich usług. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności.