Zapraszamy na darmowy webinar

Zapraszamy na darmowy webinar

Już 15 X zapraszamy na darmowy webinar Biurko w chmurze. Jak dbać o pracowników i podnosić efektywność pracy zdalnej?

Weź udział w bezpłatnym webinarze i poznaj sposoby na to, żeby zwiększyć efektywność pracy zdalnej całego zespołu. Posłuchaj praktycznych i konkretnych prelekcji, z których dowiesz się, jak wykorzystać w swojej firmie metody NASA i jak komunikować się z zestresowanymi pracownikami.

Zobaczysz też jak zamienić bezpłatną aplikację w potężne narzędzie do sprzedaży, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz do codziennej organizacji pracy całej firmy.

Wydarzenie rozpocznie Karol Bancerz – ambasador Call Center, prowadzący autorski program telewizyjny CC TALK. Następnie pierwszą prelekcję poprowadzi Lucyna Ławniczak wraz z Beatą Woźniak-Sobieralską. Opowiedzą one o psychologicznych aspektach pracy zdalnej. Będzie o sposobach reagowaniach w sytuacji stresu, potrzebach pracowników, które muszą zostać spełnione aby mogli oni efektywnie pracować zdalnie i poznamy wzór na rozwój odpowiedzialności osobistej. Na koniec wysłuchamy Grzegorza Grabskiego, który przybliży nam nieznane dotąd funkcjonalności pewnego darmowego i bardzo znanego narzędzia, jakim jest Microsoft Teams. Prezentacja będzie oparta na konkretnym przykładzie wdrożenia w firmie Żabka.

Po webinarze będziesz mógł wykorzystać omówione metody w swojej pracy i podczas zarządzania swoim zespołem. Jeżeli choć część Twojego zespołu pracuje zdalnie, warto abyś znał dobre praktyki tego rodzaju rozproszenia. Inspirująco i praktycznie – tak zapowiada się nasz webinar.

Po całym wydarzeniu, każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma dostęp do nagrań prezentacji.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Nauczysz się skutecznie komunikować z zespołem w sytuacji stresu i rozproszonej pracy zdalnej
  • Zaoszczędzisz na zbędnych narzędziach, zastępując je jednym narzędziem
  • Poznasz dotąd nieznane możliwości Microsoft Teams, dzięki którym podniesiesz efektywnośćZapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności