Webinar biurko w chmurze. Jak dbać o pracowników i podnosić efektywność pracy zdalnej?

Już 15 X zapraszamy na darmowy webinar Biurko w chmurze. Jak dbać o pracowników i podnosić efektywność pracy zdalnej?

Weź udział w bezpłatnym webinarze i poznaj sposoby na to, żeby zwiększyć efektywność pracy zdalnej całego zespołu. Posłuchaj praktycznych i konkretnych prelekcji. Dowiedz się, jak wykorzystać w swojej firmie metody NASA i jak komunikować się z zestresowanymi pracownikami.

Zobacz też jak zamienić bezpłatną aplikację w potężne narzędzie do sprzedaży, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz do codziennej organizacji pracy całej firmy.

Webinar – prelegenci

Wydarzenie rozpocznie Karol Bancerz – ambasador Call Center, prowadzący autorski program telewizyjny CC TALK. Następnie pierwszą prelekcję poprowadzi Lucyna Ławniczak wraz z Beatą Woźniak-Sobieralską. Opowiedzą one o psychologicznych aspektach pracy zdalnej. Będzie o sposobach reagowaniach w sytuacji stresu, potrzebach pracowników, które muszą zostać spełnione aby mogli oni efektywnie pracować zdalnie i poznamy wzór na rozwój odpowiedzialności osobistej. Na koniec wysłuchamy Grzegorza Grabskiego, który przybliży nam nieznane dotąd funkcjonalności pewnego darmowego i bardzo znanego narzędzia, jakim jest Microsoft Teams. Prezentacja będzie oparta na konkretnym przykładzie wdrożenia w firmie Żabka.

Po webinarze będziesz mógł wykorzystać omówione metody w swojej pracy i podczas zarządzania swoim zespołem. Jeżeli choć część Twojego zespołu pracuje zdalnie, to warto abyś znał dobre praktyki tego rodzaju rozproszenia. Inspirująco i praktycznie – tak zapowiada się nasz webinar.

Po całym wydarzeniu, każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma dostęp do nagrań prezentacji.

 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

  • Nauczysz się skutecznie komunikować z zespołem w sytuacji stresu i rozproszonej pracy zdalnej
  • Zaoszczędzisz na zbędnych narzędziach, zastępując je jednym narzędziem
  • Poznasz dotąd nieznane możliwości Microsoft Teams, dzięki którym podniesiesz efektywność