TelekonferencjE

Telekonferencje

telekonferencje

Telekonferencja to rozmowa telefoniczna kilku osób, organizowana na odległość. Pojawienie się telekonferencji ułatwiło pracę w wielu przedsiębiorstwach, ale też wpłynęło na ich rozwój i przyczyniło się do oszczędności różnych zasobów firmy np. czasu pracowników, którzy nie muszą jeździć na spotkania. Wraz z rozwojem technologii, obecnie uczestnicy telekonferencji cieszą się doskonałą jakością dźwięku i nieograniczonym zasięgiem połączenia telekomunikacyjnego.

Bez wątpienia zmiany zaszły w samym sprzęcie telekonferencyjnym. Jeżeli potrzebujesz sprzętu do przeprowadzania telekonferencji – chętnie doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie. Zaawansowana technologia pozwala na udział często nieograniczonej liczby uczestników telekonferencji, niezależnie od tego gdzie przebywają.

Jeśli szukasz narzędzia do przeprowadzania telekonferencji – skontaktuj się z nami. Omówimy potrzeby i możliwości.

Przeczytaj o naszym rozwiązaniu do wideo- i telekonferencji w 1!

Obecnie do przeprowadzenia telekonferencji nie potrzebujesz wiele. Jednak przez to najchętniej wybierane narzędzia, to te, które są wielofunkcyjne. Nikt nie szuka ograniczonych systemów, z jednym zastosowaniem. Na dłuższą metę to zakup wielu systemów, z utrudnioną integracją, nie jest sposobem prowadzącym do zwrotu z inwestycji. Stojąc przed wyborem warto skupić się na jednym, multifunkcyjnym rozwiązaniu.

System contact center umożliwia przeprowadzanie telekonferencji, wideokonferencji, czy webinarów, daje możliwość zarządzania nimi z jednego panelu. Zbiera kontakt z klientem z różnych kanałów komunikacji. Zachowuje historię połączeń, pokazuje natężenie ruchu telefonicznego oraz raporty i statystyki z podziałem na poszczególne działy.

Powiązane:

Wirtualna centrala telefoniczna

webRTC