Webinar

webinar -slownik-pojec-systell
 

Webinar to popularna forma prezentacji, szkolenia lub kursu online. Często ma charakter edukacyjny lub ma za zadanie wzbudzić zainteresowanie wokół danego produktu lub usługi i doprowadzić do jego sprzedaży. Odbywa się w 100% zdalnie za pomocą programów do webinarów. Uczestnicy webinaru, dołączają do niego za pomocą otrzymanego linku wygenerowanego przez organizatora w wyznaczonym terminie. Prowadzący nie potrzebuje mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, aby stworzyć webinar. Wyręczają go w tym dobre dedykowane narzędzia. W trakcie webinaru umożliwiają uczestnikom zadawanie pytań i wymianę zdań przez wewnętrzny czat, a nawet zbierają ankiety satysfakcji, oceniające wystąpienie po zakończeniu webinaru.

Rozszerz swoją działalność na obszary online. Zaoferuj swoim klientom coś więcej niż zakupy. Zainteresuj ich swoim produktem, pokaż go na webinarze, zademonstruj działanie. To zadziała!

>>Szukasz narzędzia do przeprowadzania webinarów? Sprawdź naszą ofertę!<<

Powiązane:

Jak zorganizować pracę zdalną całego zespołu? 5 porad, które pomogą Ci zwiększyć efektywność pracowników

Customer Satisfaction Surveys

Program do ankietZapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności