Co to jest Contact Center?

first-contact-resolution -slownik-pojec-systell
 

Contact center


Contact Center to centralne miejsce komunikacji z klientem w Twojej firmie. To właśnie w Contact Center odbywa się zarządzanie wszystkimi kontaktami. W jaki sposób? Dedykowany system zarządza połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi. Nowoczesne programy rejestrują również inne formy kontaktu z klientem takie jak live chat, formularze www, SMS, e-maile. Oprogramowanie zbiera wszystkie zapytania /reklamacje /rejestracje /zamówienia w jeden, wygodny panel agenta. Dodatkową opcją jest panel managera. To rozbudowana funkcja, pozwala na większą kontrolę i nadzór nad wydajnością pracy konsultantów. Dzięki niej, manager na bieżąco widzi próby kontaktu oraz ma możliwość zebrania danych w raport. Istnieje wiele rodzajów raportów, w zależności od potrzeb call center czy biura obsługi klienta.

Contact Center skupia w jednym miejscu (center) w całość zintegrowanej komunikacji  (contact). Prowadzonej między marką a klientami. To system teleinformatyczny, który zbiera komunikaty (przychodzące i wychodzące) a następnie rozdziela według określonych zasad.

Powiązane słowa: Call Center , Help desk, Monitorowanie pracy agenta

Aktywna obsługa klienta, która dziennie rejestruje ponad 100 prób kontaktów, wymaga odpowiedniego programu. Zaawansowany system contact center, powinien integrować wszystkie kanały komunikacji z klientem: telefon, mail, SMS, formularz kontaktowy, live chat, Voice SMS, Facebook.

Wysokiej jakości system, to elastyczne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb frmy. Contact Center musi być otwarty na integracje z oprogramowaniem przykładowo z CRM, ERP, SFA, SCM itp. To pozwala na utrzymanie komunikacji w jednym miejscu.

Poczytaj więcej na ten temat:

Oprogramowanie contact center – dlaczego warto je mieć?
Kiedy warto wdrożyć rozwiązania call center?Zapraszamy do kontaktu

doradzimy Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

kontakt-obrazek

      Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu prezentowania ofert Systell. Dane administruje Systell Sp. z o.o. sp.k. w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z zapytaniem. Masz prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do UODO. Szczegóły w Polityce prywatności